They seem to make lots of good flash templates .
Kontakt

Peter Králik
mob.: +421 905 202481
e-mail: bvsservis[zavináč]azet.sk
bazenypk[zavináč]bazenypk.sk

Bazény

Fóliujeme bazény rôznych tvarov, hĺbok a veľkostí, bez schodov, zo schodmi, z lavicami, z plážami. Fólia je prispôsobivá na akýkoľvek tvar, je pružná, zvára sa horúcim vzduchom a je absolútne nepriepustná. Pri poškodení sa dá ľahko opraviť bez väčších nákladov. V horšom prípade sa dá celá vymeniť bez väčších stavebných zásahov. Používame fólie ALKORPLAN. Fólia je z PVC 1,5 mm hrubá, s polyesterovou výstuhou odolná voči UV žiareniu, farebne stála a s proti plesňovou úpravou.

Technologický postup montáže

Po vybetónovaní samotnej nosnej časti bazéna- skeletu sa osádzajú potrebné komponenty do telesa bazéna, s ktorých je zvedené potrubie do technologickej časti- šachty. Tu sa sústreďuje filtračné zariadenie z ovládaním a ostatným príslušenstvom potrebným na prevádzku bazéna.

Steny a dno skeletu bazéna musí byť dostatočne vyhladené aby prípadné nečistoty a kamienky nevystúpili na povrch s pod fólie. Ďalej sa celý povrch vystelie špeciálnou tkaninou- geotextiliou, ktorá eliminuje prípadné nerovnosti povrchu a zabráni tak kontaktu medzi betónom a fóliou. Tým nedochádza k prípadnému treniu fólie o drsný, tvrdý povrch betónu pri napúšťaní a vypúšťaní vody. A aj pocitovo pri chôdzi po dne je to príjemnejšie a pružnejšie. Po všetkých ostatných prípravách, ktoré sú veľmi dôležité sa zavesí fólia, uchytí sa na potrebných miestach, položí a zavarí sa dno. Zvari sa zalejú tekutou fóliou, zatesnia sa komponenty a môže isť voda :-)

Design downloaded from free website templates.